POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
 
 
03-09-2018   -   21-06-2019  
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie

Kraków
ul. Wietora 15
tel. 0 12 432 01 70

http://www.sckm.krakow.pl
sckm.krakow@gmail.com
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie, ul. Wietora 15
Taniec
ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO – wszechstronne zajęcia taneczne skoncentrowane wokół techniki tańca współczesnego, jazzowego i klasycznego. Przeznaczone dla młodzieży w wieku 12-19 lat, która miała już w swoim życiu do czynienia z tańcem (wymagana podstawowa znajomość tańca klasycznego, współczesnego bądź jazzowego).
Zajęcia odbywają się 2-3 razy w tygodniu (technika tańca oraz repertuar). Dodatkowo raz w miesiącu przewidziane są warsztaty taneczne ze znanymi choreografami i instruktorami działającymi na terenie Krakowa i nie tylko.
Celem pracy warsztatowej jest tworzenie etiud tanecznych i spektakli scenicznych, udział w wybranych ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach tanecznych, uczestnictwo w warsztatach tanecznych i innych wydarzeniach kulturalnych, które koncentrują się wokół tańca i ruchu.
Zespół Tańca Współczesnego skupia w sobie wytrwałych, ambitnych i zaangażowanych miłośników tańca.
Nasze priorytety: PASJA, PROFESJONALIZM, ROZWÓJ, OTWARTOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, WYTRWAŁOŚĆ oraz to, co najbardziej istotne: RADOŚĆ Z TAŃCA wyniesiona z każdych zajęć.

Nabór do zespołu tańca współczesnego:

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-19 lat (roczniki 1998- 2004) na audycję do zespołu tańca współczesnego o intensywnym toku nauczania. Zajęcia z tańca współczesnego z elementami tańca klasycznego oraz jazzowego odbywać się będą 2-3 razy w tygodniu. Dodatkowo raz w miesiącu przewidziane są warsztaty ze znanymi instruktorami i choreografami z różnych technik tanecznych. Planujemy tworzenie etiud tanecznych, spektakli, wyjazdy na wybrane konkursy ogólnopolskie i międzynarodowe, udział w warsztatach i innych wydarzeniach kulturalnych, którym przewodzi taniec, a przede wszystkim dobrą zabawę, pot i radość na każdych zajęciach☺!

Do udziału w audycji zapraszamy osoby, które w swoim życiu miały już styczność z tańcem i posiadają podstawowe umiejętności z tańca klasycznego, współczesnego bądź jazzowego!

Miejsce i termin audycji:
SCKM, ul. H. Wietora 15
8 września 2018 r.
godz. 10.00-11.30 – dla grupy wiekowej 12-15 lat (roczniki 2004- 2001)
godz. 12.00-13.30 – dla grupy wiekowej 16-19 lat (roczniki 2000-1998)

Audycja będzie się składać z rozgrzewki, krótkiej lekcji tańca współczesnego i krótkiej choreografii jazzowej. Prosimy o przybycie co najmniej 15 min przed czasem i zabranie swobodnego kostiumu ćwiczebnego.

Kontakt: mueck.marta@gmail.com, tel. 12 330 50 90 (w sprawie udziału w audycji i uczestnictwa w Zespole Tańca Współczesnego)
Prowadzenie: Marta Mück

Prowadzący audycję:
Marta Mück i Dominik Olechowski

Prowadząca zajęcia:
Marta Mück – tancerka, nauczyciel tańca, absolwentka Międzynarodowej Szkoły Tańca Współczesnego w Monachium, Podyplomowych Studiów Teorii Tańca na UMFCH w Warszawie oraz Filozofii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Dyplomowany Pedagog i Tancerz z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i instruktorskim.

 
http://www.sckm.krakow.pl
Miejsce:
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie, ul. Wietora 15
 
Godz.
 
 

 
 
   

 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2019


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury